Fathaco

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

OPERATOR CNC

Miejsce pracy: Wrocław
 WYMAGANIA:
  • wykształcenie techniczne lub techniczne zawodowe
  • 6-miesięczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość obsługi narzędzi kontroli wymiarów
  • komunikatywność, chęć współpracy, zaangażowanie
  • mile widziana znajomość programowania CNC: Sinumerik, Fanuc
GŁÓWNE ZADANIA:
  • obsługa maszyny CNC
  • przygotowanie detalu pod obróbkę
  • korekcja programu zgodnie do zastosowanego narzędzia lub ewentualnych zmian konstrukcyjnych
  • kontrola elementów zgodnie z dokumentacją techniczną
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia w obsłudze maszyn, programowania)
  • pewne i terminowe wynagrodzenie

PLANISTA/LOGISTYK

 WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki związane z zarządzaniem produkcją lub pokrewne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - minimum rok
  • doświadczenie z systemami ERP mile widziane
  • zaawansowana znajomość pakietu MS Office (przede wszystkim MS Excel)
  • dobra znajomość angielskiego
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • komunikatywność i samodyscyplina
  • przygotowanie i dystrybucja planów produkcyjnych
  • planowanie produkcji uwzględniając projekty główne i priorytetowe
  • współpraca z produkcją w celu optymalizacji logistyki procesu
  • doskonalenie procesów w obszarze planowania
 OFERUJEMY:
  • możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowanych prosimy o nadesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail:

kadry@fathaco.com

Do wysłanych dokumentów prosimy o dopisanie klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.09.97r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)”